svítidlo CTX-DT10-W NAVI podhledové
Kód: 8939
Neohodnoceno
Skladem (2 ks)
Podhledové svítidlo Kanlux NAVI CTX-DT10-W bílá 02550
!Akce platí pouze do vyprodání zásob 2ks!
Svítidlo podhledové bodové NAVI CTX-DS10-W
bílé, IP20, MR16,12V, max. 10W, Gx5,3
těleso svítidla: odlitek z hliníkové slitiny
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vhodné pro zavěšení: Ne
Vhodné pro stropní upevnění: Ano
Vhodné pro vestavbu: Ano
Vhodné pro montáž na stěnu: Ne
NastavitelnostBez možnosti nastavení (pevné)
Světelný zdroj: LED výměnná
Se světelným zdrojem: Ne
Objímka/patice: GX5,3
Vhodné pro počet světelných zdrojů: 1
Vhodné pro příkon světelného zdroje: 10 W
Provozní přístroj: Elektronický transformátor
Včetně provozního přístroje: Ne
Se světelným senzorem: Ne
S pohybovým čidlemNe
Jmenovité napětí: 12 V
Materiál skříně: Hliník
Barva skříně: Bílá
Materiál krytu: Bez krytu
Typ mřížkyBez
Rozložení svítivosti: Symetrické
Výstup světla: Přímé
Délka81 mm
Šířka81 mm
Výška/hloubka: 2 mm
Vnější průměr: 0 mm
Montážní délka0 mm
Montážní šířka: 0 mm
Montážní hloubka: 100 mm
Montážní průměr: 75 mm