lepidlo BISON EPOXY METAL

Kód: 2844
Neohodnoceno
215 Kč / ks 177,69 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
BISON EPOXY METAL
Dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým zabarvením a zpracovatelností 45 minut.

BISON EPOXY METAL
Dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým zbarvením pro lepení a opravy. Odolává vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, ředěným kyselinám a louhům. Má tepelnou odolnost od -40°C do +60°C. Otevřená doba zpracování 45 minut. Manipulační pevnost po 10 hodinách. Vytvrzení po 24 hodinách. Lepidlo vyplňuje spáry a po zatvrdnutí jej lze přetírat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozsah použití:
Je vhodné zejména pro kovové předměty, které vyžadují odolnost vůči extrémním podmínkám, například horku, chemikáliím, vibracím nebo mořské vodě. Vhodné též pro lepení dřeva, dřevotřísky, termosetů, tvrdého PVC, laminátů, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, mramoru, gumy, pěnového polystyrenu, některých umělých hmot (umakart, polyester, bakelit) aj. a to jak mezi sebou, tak i navzájem. Není vhodné pro lepení PP, PE, teflonu a silikonu.

Návod k použití:
Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné. Odstraňte stříbrný uzávěr mezi písty. Odlomte koncovou část hubic.Vytlačte dostatečné množství a dobře promíchávejte, dokud nezískáte stejnoměrné zabarvení. Otevřená doba zpracování je 45 minut. Lepidlo naneste jednostranně, u drsných a porézních materiálů oboustranně, oba povrchy přitlačte k sobě a zafixujte (pomocí svorek nebo pásky). Konce řádně očistěte a uzavřete (uzávěr je nutné vylomit z pístů dvoustříkačky). Minimální pracovní teplota je 15°C. Skladujte v suchu a chladu.

Tip:
K průhlednému a velmi rychlému lepení použijte BISON EPOXY 5 MIN.

Upozornění:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě důkladně omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte vhodné ochranné rukavice a brýle. Nevylévejte do kanalizace.

Obsahuje:
Plnidlo: epoxidová pryskyřice (m.h. ? 700) < 100 %
Tvrdidlo: 3-Azapentan-1,5-diamin 2,5-10%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: