kombichránič PFL6-10/1N/B/003-A EATON 112873
Kód: 6937
Neohodnoceno
Skladem (5 ks)
Proudový chránič s jističem EATON PFL6-10/1N/B/003-A 10A 30mA A 112873 je ideální pro ochranu elektrických obvodů před únikem proudů.
Chrání před nebezpečím úrazu elektrickým proudem a zkratem.
Tento proudový chránič s jističem má dimenzovaný proud 10A a reziduální proud 30mA.
Je vhodný pro instalaci v domácnostech, kancelářích a průmyslových objektech.
Specifikace Proudového chrániče s jističem EATON PFL6-10/1N/B/003-A 10A 30mA A 112873
Proudový chránič s jističem EATON PFL6-10/1N/B/003-A 10A 30mA A 112873 je určen pro ochranu elektrických obvodů před únikem proudů.
Proudový chránič s jističem EATON PFL6-10/1N/B/003-A 10A 30mA A 112873 je určen pro jednofázové sítě a má jeden pól.
Je vybaven testovací funkcí, která umožňuje snadné testování funkčnosti chrániče.
Tento proudový chránič s jističem je vhodný pro instalaci pod omítku.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Počet pólů (celkem): 2
Počet jištěných pólů: 1
Dimenzované napětí: 230 V
Dimenzovaný proud: 10 A
Jmenovitý reziduální proud0,03 A
Typ svodového proudu: A
Třída omezení energie3
Dimenzovaná spínací schopnost dle EN 60898: 6 kA
Dimenzovaná spínací schopnost dle IEC 60947-2: 0 kA
Frekvence: 50 Hz
Vypínací charakteristikaB
Společně spínaný neutrální vodič: Ano
Kategorie přepětí3
Stupeň znečištění2
Šířka v počtech modulů: 2
Montážní hloubka: 69,5 mm