chránič PFL7-10/1N/B/003-A proudový EATON 263435
Kód: 2587
Neohodnoceno
Skladem (3 ks)
KOMBICHRANIC PFL7-10/1N/B/003-A
Proudový chránič s nadproudovou ochranou, Ir=250A+puls.SS, A, 1+N, 10kA, charakt. B, Idn=0.03A, In=10A (PFL7-10/1N/0,03/B-A)
Chránič s nadproudovou ochranou PFL7, 1 pól + N, Jmenovitý pracovní proud In: 10 A, Jmenovitý reziduální proud IΔN: 0,03 A, Jmenovitá spínací schopnost podle ČSN EN 61009: 10 kA, Spínací přístroje pro bytovou výstavbu a účelové stavby
Detailní informace
Detailní popis produktu
Počet pólů (celkem): 2
Počet jištěných pólů: 1
Dimenzované napětí: 230 V
Dimenzovaný proud10 A
Jmenovitý reziduální proud: 0,03 A
Typ svodového proudu: A
Třída omezení energie: 3
Dimenzovaná spínací schopnost dle EN 60898: 10 kA
Dimenzovaná spínací schopnost dle IEC 60947-2: 0 kA
Frekvence: 50 Hz
Vypínací charakteristika: B
Společně spínaný neutrální vodičAno
Kategorie přepětí: 3
Stupeň znečištění: 2
Šířka v počtech modulů: 2
Montážní hloubka: 69,5 mm