tlačítko SSTM-04, 15A/250VAC, IP55, tlačítko, miniaturní,upev.šroubováním,žlutý rám ,

Kód: 2744
Neohodnoceno
315 Kč / ks 260,33 Kč bez DPH
na dotaz cena a dostupnost
Technické parametry
 Jmenovité napětí:

 250 V AC

 Jmenovitá frekvence:

 50 Hz

 Jmenovitý proud:

 15 A(AC-3)

 Připojování vodičů:
dutinkami s rozměry 6,3×0,8mm

 Teplota okolí:

 -25 °C … +80 °C

 Max. relativní vlhkost:

 95 %, při teplotě 40 ˚C

 Stupeň krytí:

 IP 55

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používají se na bezpečnostní ovládání obráběcích strojů v dílnách, opravnách, montážních halách. Zabraňují opětovnému zapnutí ovládaného
zařízení při výpadku napájecího napětí, aby nedocházelo k úrazu při jeho obnově (např. u soustruhu nebo pily). Jsou určeny na zabudování do otvoru na montážní desce, díky jejich vysokému stupni krytí IP 55 ze strany ovládacích tlačítek jsou vhodné pro montáž i do vlhkých a prašných prostředí.
Tlačítkový spínač ON „I” zapíná, tlačítkový spínač OFF „0” vypíná dvojpólový zapínací kontakt spínačů. Obědvě tlačítka se po jejich stlačení vracejí do východní polohy. Bezpečnostní funkci spínač proti znovuzapnutí realizuje zabudované ochranné napěťové relé bez vnějších vývodů, které vypne zapínací tlačítka po výpadku napájecího napětí. Jeho ovládání realizuje napětí na výstupní straně kontaktů (strana spotřebiče), proto při montáži je potřeba dbát na správné zapojení, podle písmenného označení. Při výpadku napětí spínače odpojí připojené zařízení od napájení. Znovuzapnutí je možné až po opětovném stlačení zeleného tlačítka „I” spínačů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: